parallax background
 
 
dowiedz się więcej o mnie.

mgr Karina Targosz

DIETETYK Z ZAMIŁOWANIA
I PASJI DO ZDROWIA

Nazywam się Karina Targosz ( Janikowska) i jestem dietetykiem klinicznym i sportowym a także matką założycielką „Specjalistyczne Centrum Dietetyki Klinicznej i Sportowej - Strefa żywienia”.

Ukończyłam studia o profilu dietetyka kliniczna i żywność ekologiczna. Dodatkowo studiowałam Technologię żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie a także jestem świeżo upieczonym Managerem Jakości i Bezpieczeństwa żywności i Koordynatorem i Audytorem Badań Klinicznych.

Już od dziecka pasjonowały mnie dwie kwestie: sport i odżywianie. Pierwszy plan wdrożyłam w życie dosyć wcześnie, rozpoczynając swoja przygodę z pływaniem i lekkoatletyką. Imałam się różnych dyscyplin rozpoczynając od rzucania oszczepem poprzez pływanie i trenowanie siatkówki w klubie sportowym. Jednak moje serce zawsze było blisko wody. I tutaj zaczęłam swoją bardzo długą przygodę, która trwa do dzisiaj. Pływam, nurkuje, biegam i startuje w różnych imprezach sportowych.

Jeśli zaś chodzi o odżywianie to kolejna bliska memu sercu, część mojego życia :). Obecnie przyjmuje pacjentów w Krakowskich Klinikach a także prowadzę swoją własną poradnie internetową.

Dodatkowo jestem dietetykiem w jednej z największych organizacji dostarczających żywienie zbiorowe, i dzięki nim próbuje edukować ludzi z korporacji z całego świata min. w Google, Amazon, Procter and Gamble, Philipp Morris, Shell i wiele innych.

W Strefie żywienia prowadzimy warsztaty dla szkół, przedszkoli, edukujemy w szkołach mistrzostwa sportowego. Dodatkowo oferujemy lifecooking z dietetykiem, gdzie dowiadujecie się Państwo jak odżywiać się w prosty i zdrowy sposób. Przekonujemy, że zdrowe gotowanie jest proste i przyjemne. Świadczymy również usługi z zakresu copywritingu z zakresu szeroko rozumianego zdrowego odżywiania, fotografii kulinarnej na potrzeby kampanii reklamowej , proponujemy również opracowanie księgi HAACP a także GHP i GMP.

Certyfikaty